Kanal Soroush4

 Kanal Eita4

Untitled 22

مقالات رسیده

به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

9مهندسی معکوس
یکی از جنگهایی که بین ما و دشمن رخ داده جنگ جمعیتی ست
حجت الاسلام و المسلمین بی ریا که عضو هیئت علمی دوره تربیت کارشناس جمعیت می باشد به بیان نقشه های اجرا شده و الگوی مطلوب در یکی از این دوره ها پرداخته و بیان داشتند: یکی از جنگ هایی که بین ما

و دشمن رخ داده جنگ جمعیتی ست و شاهد این مطلب دعای 27 صحیفه سجادیه امام سجاد علیه السلام است که در مقام نفرین به دشمنان، از خدا می خواهد «اللهم عقِم ارحامَ نسائهم و یَبِس اصلابَ رجالهِم»
زنان آن ها عقیم و صلب مردانشان خشک شود. حالا دشمن همین را از قبل از انقلاب علیه ما به صورت عملی پیاده کرده است. امروزه باید در مقابل دشمن ایستاد و همان مهندسی که در رابطه با کاهش جمعیت با ما داشتند برعکس آن را عمل کنیم.
 ادامه بازی مذاکره
این استاد برجسته حوزه و دانشگاه  بیان داشتند:کارشناس سیاسی امور ایران و مشاور امنیت ملی آمریکا می گوید از فکر حمله پیش دستانه به تاسیسات هسته ای ایران اجتناب کنید و به مذاکره با تهران ادامه دهید،  از همه مهم تر بازی را طولانی کنید چرا که زمان آمارهای جمعیتی و تغییر نسل به نفع رژیم کنونی نیست. این حرف را کسی می زند که ابتدا نقشه اش را کشیده و الان همان نقشه در حال اجرا و به ثمر نشستن است و ادعا دارد که اگر کمی بیشتر این بازی مذاکرات را ادامه بدهید این ها از نظر جمعیتی فرو می ریزند و نمی توانند قد علم کنند. لذا فرمایش مقام معظم رهبری«مدظله العالی» این بود که ما باید جمعیت جوان با نشاط را حفظ کنیم.
و آن خطری که دارد پیش می آید که البته این خطر هم مزمن است یعنی زمان دار است، هم از سال های دور شروع شده و اینجاست که مقام معظم رهبری«مدظله العالی»  فرمودند: غفلت... اما این غفلت ابعاد مختلفی داشت که دشمن از ابعاد مختلف خانواده مسلمان را مورد هدف قرار داده.  شاید بتوان گفت تکیه اسلام به دختر این است که، فرزند آوری و فرزند پروری در جامعه  اتفاق بیفتد و امروزه به جای این که ازدواج وسیله ای برای فرزندآوری و پرورش فرزند باشد، آن را تغییر دادند و هدف از ازدواج لذت جنسی معرفی شد.
برچسب: کاهش جمعیت، سقای بی ریا، برژنسکی، مذاکره با تهران، مهندسی معکوس، ادامه مذاکره، دوره تربیت کارشناس جمعیت

 

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to Twitter

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Find us on Facebook
Follow Us