Kanal Soroush4

 Kanal Eita4

Untitled 22

مقالات رسیده

به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

پاسخ به منتقدان تفکیک جنسیتی

فرار از بردگی روشنگری در مقابل تهاجم فرهنگی آقای روحانی! چه کسی بزدل و ترسو است امروز سخنان اقای روحانی درجلسه با نمایندگان سیاسی کشورمان که زنده از شبکه خبر پخش می شد را می دیدم و می شنیدم که...، و متعجب شدم که آقای روحانی را چه شده است که چنین خشمگینانه و با توپ پر با هموطننان خود اینگونه مستبدانه و متکبرانه و دیکتاتور مآبانه سخن می راند لطفا این بخش از سخنان وی را بخوانید:

روحانی: یک عده بزدل سیاسی تا حرف مذاکره پیش می‌آید می‌گویند ما می‌لرزیم، به جهنم، خداوند شما را ترسو و لرزان آفریده است  بروید جایی که نلرزید!!

حالا به یاد بیاورید که همین جناب روحانی در مورد مذاکره تلفنی با رئیس شیطان بزرگ آمریکا گفت: همانگونه که قبلا نیز گفتم در گفت‌و‌گوی تلفنی که[با اوباما ] داشتیم،‌ وی را فردی بسیار مؤدب و باهوش یافتیم.

و در واکنش به کاغذ پاره خواندن قطعنامه های شورای امنیت  توسط دکتر احمدی نژاد گفت: درس حقوق به من آموخت فرق قطعنامه شورای حکام و شورای امنیت با یک کاغذ معمولی چیست و خطاب به منتقدین توافقنامه ژنو گفت: چرا یک عده بی‌سواد که از بخش‌هایی خاص پول می‌گیرند باید حرف بزنند!؟

 بدون توضیح اضافه باید از جناب روحانی پرسید: چطور ممکن است کسی بزدل باشد اما قطعنامه های شورای امنیت را کاغذ پاره بخواند؟ چطور ممکن است کسی بزدل باشد اما حاضر به پذیرفتن شروط دشمن نباشد؟ چطور ممکن است کسی بزدل باشد اما با صدای رسا فریاد بزند: آمریکا نمی تواند هیچ غلطی بکند؟ و چطور ممکن است کسی شجاع باشد اما سردسته دشمنان بشریت و قاتل میلیون ها انسان در سراسر دنیا را فردی مؤدب و باهوش خطاب کند و به گفتگوی عاجزانه با او افتخار کند؟ چطور ممکن است کسی شجاع باشد اما با افتخار بگوید من فرق قطعنامه های [به قول خودش در همین سخنرانی ضد بشری ، غیر قانونی و ظالمانه] شورای امنیت را با کاغذ معمولی می فهمم؟ چطور ممکن است کسی ادعای شجاعت بکند در حالی که هموطنان خود را آنهم کسانی که اکثرا دانشگاهیان رزمنده ای هستند که دلاورانه هشت سال در مقابل همه جبهه استکبار ایستادگی کرده اند بیسواد و بیکار که مدام غصه می خورند خطاب کند و در همان حال در مقابل استکبار خاضعانه سخن بگوید؟ و این تناقضات را چگونه می شود حل کرد؟ براستی مگر استبداد و دیکتاتوری مفهومی غیر از این دارد که در مقابل مستکبر خاضع و در مقابل زیردستان منتقد چون پتک و مشت آهنین، دارد؟

برچسب‌ها: روحانی، بزدل، سیاسی، لرزیدن، به جهنم

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to Twitter

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Find us on Facebook
Follow Us