Kanal Soroush4

 Kanal Eita4

Gozaresh

مقالات رسیده

به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

نماد

Logo

4جمعیت عامل رشد و توسعه
جمعیت بزرگ ترین عامل رشد و توسعه اقتصادی و همچنین باعث رشد ثروت و قدرت می باشد. هر چه جمعیت بیشتر شود به همان میزان نخبه نیز بیشتر خواهد شد.
رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده در دوره تربیت کارشناس جمعیت که در تاریخ 25/10/93 برگزار شد، با اشاره به آیات قرآن بیان داشتند: جمعیت

بزرگ ترین عامل رشد و توسعه اقتصادی و همچنین باعث رشد ثروت و قدرت می­باشد. هر چه جمعیت بیشتر شود به همان میزان نخبه نیز بیشتر خواهد شد.
جمعیت  در زمان رضا خان بین 12 تا 16 میلیون بود اول انقلاب به 35 میلیون نفر رسید. و امروزه این جمعیت به 77 میلیون نفرمی­رسد آیا ضرورتی داشت در زمان رضا خان کنترل جمعیت صورت گیرد؟ آیا رفاه امروز بیشتر است یا آن روز؟ یقینا رفاه امروز جامعه بیشتر از آن زمان است زیرا جمعیت با خود رفاه خواهد آورد در حالی که در زمان شاه 9 میلیون بشکه نفت به فروش می­رسید اما الان اوج فروشمان به 2میلیون بشکه می­رسد.
در واقع جمعیت تولید کننده و اداره کننده است.
یک مصداق روشن
دکتر خزعلی با استناد به جمعیت چین اشاره کردند: اگر ما به مساله جمیعت یک نگاه مادی هم داشته باشیم کشور چین مصداق روشنی برای رشد و توسعه اقتصادی و اقتدار بین المللی می­باشد.
با وجودی که چین گرفتار غرب گردید و خود نیز فرهنگ کنترل جمعیت را  اجرا کرد!، جمعیتش نامتعادل و کم می­شود و متوجه نیرنگ آنان شد و در آخر تصمیم گرفت تا فرهنگ کاهش جمعیت را عوض کند.
در بین ما هم عده­ای از به اصطلاح دانشمندان نیز با طرح شبه­هات گوناگون، به فرهنگ کنترل جمعیت دامن زدند و وقتی که امروز آن موارد را مورد بررسی قرار می­دهیم متوجه می­شویم که در بسیاری از مسائل به مشکلات فروانی رسیدیم، امروزه همین مشکلات در کشور چین نیز جود دارد و برای ازدواج پسران با دختران، با کمبود دختر مواجه هستند و مجبورند دختر از خارج وارد کنند زیرا باید بدانیم که زاد و لد به دختران بستگی دارد.
حمله خاموش!
ایشان با اشاره به اولویت­های زندگی زنان در غرب بیان داشتند: در آمریکا که از آن به عنوان قتل عام خاموش و یا حمله خاموش عقیم سازی یاد می­کنند اولویت اول زن را تحصیل سپس اشتغال بعدا اگر لازم بود ازدواج مطرح می­کنند، در حالی­که دستورات اسلام این چنین نیست.
زن بزرگ­ترین کرامتش همسری، تولید نیروی انسانی و تربیت اوست. مربی­گری کار انبیا است.
برچسب: دوره تربیت کارشناس جمعیت، خزعلی، جمعیت، حمله خاموش، عقیم سازی، کاهش جمعیت، قتل عام خاموش

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to Twitter

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Find us on Facebook
Follow Us