گزارشی از چهار دوره

Untitled 22

مقالات رسیده

به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

داستانی شگفت انگیز از جایگاه ولایت فقیهی امام خامنه ای :

جلسه ای که با سید (سیدحسن نصرالله) داشتم، ایشان به من گفت که چیزی را در مورد حضرت آقا می خواهم به شما بگویم. بعد از جنگ 33 روزه، در میان حزب الله شبهه ای بوجود آمد که جنگ با اسرائیل اشتباه بزرگی بود و همه در مورد آن دچار شک و تردید شده بودند! وقتی خبر به من رسید، اندکی تأمل کردم و با خود گفتم نکند که ما واقعاً اشتباه عمل کردیم! در این افکار بودم که یکی از فرماندهان وارد اتاق من شد و گفت از دفتر مقام معظم رهبری نامه ای(فاکسی) آمده. رفتم نامه را خواندم، دیدم که آقا نوشته اند: جناب سیدحسن نصرالله! در مورد جنگ با اسرائيل شک به دل خود راه نده که کار شما شایسته و صحیح بود! رژیم صهیونیستی در تابستان سال آینده با نیروی قوی تری قصد جنگ با شما را داشت و اگر شما الان نمی جنگیدید، حتماً شکست می خوردید.» چون شب از طریق ویدئو کنفرانس با مردم دیدار داشتم، تصمیم گرفتم که سخنان رهبر را با مردم در میان بگذارم؛ اما نه به نقل از رهبر بلکه از خود گفته باشم. شب شد و سخنانی را که رهبر به من گفته بودند را به مردم گفتم، اما در دلم ترسی بود. با خود گفتم نکند که امام خامنه ای اشتباه کرده باشند! یکدفعه به خود آمدم و گفتم رهبر بدون اینکه او را در جریان بگذارم، از دلم خبر داشت پس حتماً اشتباه نمی کند.

روز بعد، کانال 11 تلوزیون اسرائیل را گرفته بودم که سخنرانی فرمانده ی ارتش اسرائیل را گوش بدهم. فرمانده ارتش در سخنرانی خود گفت: «فکر نمی کردم که نیروهای حزب الله در ارتش ما هم نفوذ کرده باشند! آنها از برنامه های ما با خبر بودند و میدانستند که در تابستان سال آینده قصد جنگ با آنها را داشتیم و اگر اطلاعات به آنها نمی رسید، آنها را شکست میدادیم.

سیدحسن نصرالله گفت: «در این حین با خودم گفتم که حتماً مقام معظم رهبری با عالم غیب در ارتباط است؛ وگرنه اینها کار یک انسان معمولی نیست».

راوي: حجت الاسلام سیداحمد موسوی سفیر ایران در سوریه

برچسب ها: جنگ، اسرائیل، ولایت فقیه، امام خامنه ای

 

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to Twitter

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Find us on Facebook
Follow Us